Ośrodek Pomocy Społecznej w Głubczycach Ośrodek Pomocy Społecznej w Głubczycach

Wydarzenia i aktualności

 • Komunikat

                                                     OGŁOSZENIE

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Głubczycach w związku z bieżącą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju przyjmuje petentów z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

  Prosi się też o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem załatwienia danej sprawy tel.: 774858515 lub 774852922 lub 502413033

  lub mailowo: ops@glubczyce.ops.com.pl

  lub przez profil zaufany ePUAP

  Osoby starsze i niepełnosprawne, szczególnie te samotne wymagające pomocy mogą kontaktować się telefonicznie pod podanymi wyżej numerami telefonu.

  Osoby doświadczające przemocy w rodzinie mogą uzyskać wsparcie i niezbędne informacje dzięki uruchomionej bezpłatnej aplikacji mobilnej "Twój Parasol", dostępnej pod adresem https://twojparasol.com/

  PDFOsobisty plan awaryjny - poradnik.pdf

  PDFOsobisty plan awaryjny - grafiki do druku.pdf

  Komunikat

  W związku z pandemią koronowirusa i ministerialnym zaleceniem nieopuszczania domów i mieszkań, których mieszkańcy objęci zostali kwarantanną a także osoby starsze, które nie mogą wystawić pojemników z odpadami w terminie wyznaczonym w harmonogramie, informujemy o możliwości dodatkowego terminu odbioru odpadów komunalnych – po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym do Usług Komunalnych w Głubczycach - tel. 77 485 22 69.
   

  Po dokonaniu zgłoszenia i ustaleniu terminu odbioru pojemniki z odpadami komunalnymi należy wystawić za drzwi, furtkę w widocznym dla pracownika Usług Komunalnych miejscu.

  Uwaga! Dotyczy tylko odpadów komunalnych.

   

  Data publikacji: 16-03-2020 15:33
 • Ochrona danych osobowych

  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH


   

  Data publikacji: 25-05-2018 21:22
 • Karta Dużej Rodziny

  Data publikacji:
Zobacz wszystkie
Pogoda
26 września
sobota
Newsletter
Kalendarz